Čištění klimatizace v autě – doplnění, oprava a výměna klimatizací

Čištění klimatizace v autě - doplnění, oprava a výměna klimatizací

Pro pohodlné cestování autem je důležité udržovat klimatizaci nejen funkční, ale i čistou. Dlouhodobým provozem automobilu vznikají v klimatizačním systému nepříjemné plísně, které pak cestující v autě dýchají. To může mít za následek různá nepříjemná onemocnění, při dlouhodobém působení i vznik alergie. Jednou za čas je nutné proto klimatizaci vyčistit a vydezinfikovat. Náš autoservis má k dispozici vybavení pro diagnostiku a servis autoklimatizace.

Automatická plnička klimatizací umožňuje:

ODSÁTÍ – odsaje z A/C okruhu vozidla chladivo do vnitřního zásobníku, VAKUOVÁNÍ – vytvoří v A/C okruhu vozidla vakuum, TEST TĚSNOSTI – zjišťuje těsnost okruhu, VSTŘIK OLEJE – vstřik nového oleje do okruhu - elektronicky dle zvoleného množství, PLNĚNÍ – naplnění A/C okruhu chladivem - elektronicky dle zvoleného množství

Plnička klimatizace obsahuje řadu nadstandartních funkcí:

DATABÁZE HODNOT - obsahuje výrobci předepsané množství chladiva a oleje pro osobní, dodávkové i pracovní stroje

MENU V ČEŠTINĚ - kompletní ovládání v českém jazyce

PROPLACH SYSTÉMU - umožňuje, za pomoci speciální sady, proplach A/C systému bez nutnosti demontáže jednotlivých dílů, nebo proplach demontovaného kompresoru. ( můžete přiobjednat )

VYHŘÍVÁNÍ ZÁSOBNÍKU - automaticky spustí vyhřívání zásobníku s chladivem pro vyšší tlak při nízkých pracovních teplotách.

VNITŘNÍ ČIŠTĚNÍ -umožňuje provádět čištění vnitřního okruhu, tato funkce je užitečná i pro ošetření chladiva ve vnitřním zásobníku

TISK PROVEDENÝCH OPERACÍ - vytiskne report o provedené operaci (volitelné příslušenství, můžete přiobjednat)

Samozřejmostí jsou automatické bezpečnostní funkce, přetlakové ventily, chybová hlášení na displeji, upozornění na potřeby servisu, přizpůsobení délky hadic, interní testy, možnost přizpůsobení množství vstřikovaného chladiva i oleje ( dle místních podmínek ), možnost zobrazení a tisku množství spotřebovaných náplní.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Autosklo MaJa , PALACKÉHO TŘÍDA 200/77, 612 00 Brno Královo Pole

Tel.: 608 050 003

e-mail: autosklomaja@seznam.cz